Niesamowite upominki

Często trudno kupić dobry upominek dla kogoś. Dobry prezent musi pasować do człowieka, jego pasji i preferencji. Zdarza się, że jeśli nie umiemy trafnie wyczuć, co pragnie osoba, to kupujemy coś całkowicie bez wyrazu. W tym artykule omówimy kilka niepospolitych propozycji . Wszystkie dary są w postaci bonów na różnorakie niecodzienne atrakcje.

Ferrari z tyłu

Autor: جاسم المساهري
Źródło: http://www.flickr.com

Każdego fana czterech kółek ucieszy talon na bolidy wyścigowe. Możliwość ścigania się w tych maszynach na pewno podniesie adrenalinę i zapewni dużo rozrywki maniakowi. Jeżeli chcesz, możesz pójść razem na tor i pościgać się na bolidach.

Zbliżoną rozrywką jest jazda rajdowa po trudnych obszarach. Do dyspozycji posiadać kuponu otrzymuje profesjonalny wóz rajdowy i pilota i można już jechać w indywidualnym rajdzie Dakar.

Jeśli masz do dyspozycji dużo pieniędzy, wykup przyjacielowi szkolenie lotnicze Wiele ludzi marzy, by mieć możliwość kiedyś wzbić się w niebo za sterami latającej maszyny. Marzenia powinny się spełniać, zatem podaruj komuś bon na pełnoprawny kurs pilota samolotu. Kto wie, mógłby to okazać się startem dalszej kariery lotniczego asa.

Wielbiciel porządnych wrażeń na pewno ucieszy się na bon na szkolenie spadochronowe dla początkujących. Trudno znaleźć coś, co zapewnia mocniejsze uczucie, jak skok z pułapu kilku tysięcy metrów. Każdy spadochroniarz musi mieć za sobą odpowiednie szkolenie, by w kiedykolwiek móc rekreacyjnie skakać.

Niesamowitych wrażeń dostarcza również lot motolotnią. Koledze możesz podarować kupon na szczegółowe szkolenie i wynajem sprzętu.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna centrum akumulatorów warszawa też bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Jeśli masz więcej pieniędzy, dobrze nabyć motolotnię na własność.

Dla kobiet świetną propozycją upominkową wydaje się czekoladowy masaż, łączący zarówno odpoczynek, poprawę urody, jak i wyjątkowe wrażenia zmysłowe. Dużo punktów odnowy biologicznej oferuje taką usługę.

I na koniec: degustacja whisky . Nie w domu i z flaszką pospolitego trunku, a w czynnej gorzelni whisky i pod kierownictwem wybitnych znawców złocistego alkoholu.