Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najkorzystniejszych produktów dla klientów planujących oszczędzać.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele dyscyplin, z których korzystają niemal wszyscy ludzie. Są to branże elastyczne i globalne, które w dobie rozwoju gospodarczego oraz ekonomicznego ciągle się rozwijają i poszerzają zasięg swoich działań. Jedną z takich dziedzin jest dziedzina finansowa, która zasadniczo na każdym kroku oferuje swoim konsumentom nowe produkty finansowe.

Branża finansowa, jako jedna z najlepiej rozwijających się

Lokata

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Branża finansowa jest dyscypliną, która rozwija się niezwykle energicznie zdobywając prawie codziennie nowych petentów. Wiąże się to z tym, iż prawie każdy obywatel i każda firma posiada konto w banku. Sporo transakcji finansowych między firmami bądź prywatnymi osobami wykonywana jest teraz w zdecydowanej większości pomiędzy bankami za pomocą Internetu.

W związku z sporym zapotrzebowaniem osób prywatnych a także przedsiębiorstw obecnie w każdym banku można otworzyć konto internetowe. Na dzisiejszym rynku ekonomicznym istnieje duża liczba banków. Toteż każdy z nich nieustannie proponuje swoim aktualnym jak i potencjalnym petentom wiele nowych produktów finansowych, które mają zachęcić ludzi do założenia w ich banku konta czy także lokaty.

Najlepsza propozycja dla chcących oszczędzać
Jednym z takich produktów, które są oferowane klientom jest lokata happy Idea Bank. Jest to lokata, która ma oprocentowanie 4% a docierające nawet do 5% w skali roku. Co obecnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Zwrócona jest ona do nowych klientów banku. Uznawana jest współcześnie za najlepszą lokatę kwartalną na rynku. Lokata happy Idea Bank może być założona na 3 miesiące, po których otrzymuje się proporcjonalne zyski – http://wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658 (http://wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658).

Aby otworzyć tą lokatę nie trzeba posiadać konta w tym konkretnym banku, co niewątpliwie jest dogodną możliwością dla sporej ilości klientów, którzy nie chcieliby zmieniać konta a propozycja tej lokaty jest dla nich dogodniejsza niż ta proponowana przez ich obecny bank. Dużym usprawnieniem dla jednostek, które są zainteresowane tą lokatą jest to, iż można założyć ją w mieszkaniu poprzez Internet po wypisaniu odpowiedniego wniosku.

Pozostałe wiadomości z banku otrzyma się przez pocztę. Z pewnością lokata happy Idea Bank jest ciekawą propozycją dla osób które chcą rozpocząć oszczędzać.