O określonych różnicach pomiędzy kobietą a mężczyzną? I czy określone elementy, jak tatuaże mają tu jakieś znaczenie?

Można przyznać, że niektóre tematy są już jakby przeterminowane, że nie jest istotne, co zrobimy, to trudno je reaktywować. Tak jesteśmy w stanie oczywiście to wyrazić, ale nawet w najmniej oczekiwanej chwili i przy okazji określonego tematu znów pojawiają się niebanalne koncepcje i pomysły, o których trzeba wspomnieć.

13tattoo.pl

Autor: Eugene Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Czy tak nie jest w temacie płci, czyli jakimi cechami kobieta różni się od mężczyzny i w drugą stronę to samo? Na pewno to temat nośny, ale już wyczerpany niemiłosiernie. Pomimo to, zawsze możemy na ten temat coś ciekawego powiedzieć. Zawsze na ten temat najwięcej do powiedzenia mają naukowcy, zaś kończy się to na wielkiej kłótni. Prawdą jest jednakże to, iż trochę racji mają, na przykład w zakresie naszych mózgów. Nie ma, że ktoś jest mądrzejszy, gdyż to nie jest zależne od płci, lecz od wielu pozostałych czynników.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co się znajduje w ofercie, która tyczy się tej samej problematyki.

Pośród nich

tatuaż

Autor: Alexander king
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy w stanie wymienić geny, środowisko, czynniki personalne i tak dalej. Różnica między naszymi mózgami jest tego typu, iż w inny sposób myślimy, najzwyczajniej w świecie odmiennie odbieramy rzeczywistość, nie lepiej, nie gorzej. Po prostu odmiennie. To także się przekłada na pozostałe dziedziny, przykładowo dobieranie ubrań czy innych przedmiotów.

Weźmy takie ubrania, będą inne niż te jakie są u kobiet, choć tutaj akurat sporą rolę ma także konturowość, więc jest to pewna furtka dla snucia kolejnych wyobrażeń. Jednocześnie, nie o to w tym chodzi, gdyż jak pomyślimy na przykład o takim czymś jak tatuaże (efektowne tatuaże), nie da się ukryć, że będą odmienne. Mowa oczywiście o powszechnie występujących wzorach, popularnych na przykład pośród określonej płci, ponieważ oczywiście, zawsze mogą istnieć wyjątki.

To z innej strony ciekawe, iż jesteśmy w stanie tak eksperymentować, że nie musimy zawsze być tacy pasujący do danej grupy. Chociaż jeśli chodzi na przykład o najlepsze studio tatuażu, to kobiety, jak i panowie mogą chodzić do tego samego, tu nie wydaje się, że istnieje rozróżnienie. To oczywiście każdego decyzja i to od konkretnej osoby zależy, czy będzie chciała eksperymentować, czy woli najzwyczajniej w świecie, jak jest. Na tym istotnie to polega, chociaż wielu myśli, że jak jednej osoby coś się zamarzy, przykładowo jakiejś kobiecie, ażeby posiadać tatuaż jak mężczyzna, to nagle wszystkie panie będą takie również mieć chciały. To oczywiście złe myślenie i tak samo, jak z innymi elementami układanki możemy polemizować, to prawda jest prawdą, a mówi nam ona, iż mężczyźni i kobiety to zawsze będą inne gatunki.