Opony Pirelli będą najlepszym wyborem

Planowaliście kiedykolwiek wymienić zniszczone opony na nowe? Na pewno tak było. Ale czy kiedykolwiek zaplanowałeś jaki model pragniesz?
Dobór właściwych opon, co gorsza felg nie jest wcale taki proste jak się zdaje.

W krajach Zachodu mężczyźni nie przejmują się swym autem, z tego powodu iż stać ich by serwisować je w przypadku awarii. Lecz nasz kraj nie przynależy do najbogatszych, a mężczyźni często posiadają stare samochody, jakich nie warto serwisować. W naszym państwie prosperuje bardzo dużo zakładów wulkanizacji, to akurat w jednym z nich zapytaliśmy o najwłaściwszy zestaw opon. Do naszego samochodu, Opla Astry z 2005 roku mechanik zaproponował montaż opon Pirelli p6, jakie wyśmienicie sprawdzają się w letniej połowie roku, gdyż powoli się one zużywają przy nawet najwyższych temperaturach, toteż winny starczyć nam na 6 sezonów o ile w trakcie pół roku nabijemy maksymalnie pięćdziesiąt tysięcy kilometrów – wejdź.
pirelli p6000

Autor: Automobile Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Na zimną połowę roku dobraliśmy opony Pirelli p6000, które niesamowicie nam się spodobały, przez wzgląd na swoje kształty. Według specjalisty opony powinny wytrzymać do 6 sezonów. Cena detaliczna opony Pirelli p6 to ok. 600 złotych, natomiast Pirelli p6000 to ok. 650 złotych, ale według nas nie jest to zbyt wiele. Pozostało nam zamontowanie obręczy wraz z założonymi oponami na piasty. Niestety, felgi są za duże, z tego powodu iż nie są one oryginalne.

Ciekawy artykuł? Zatem zapewne spodoba Ci się również informacja z www, który dla Ciebie stworzyliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Jeśli spotkał was identyczny kłopot, a nie mieliście pojęcia co zrobić, polecamy pierścienie centrujące, jakie pozwalają na założenie niepasujących felg do waszego pojazdu. Na koniec, zostało nam przetestowanie pracy komputera pokładowego, do tego posłużył program polski vag 4 – zweryfikuj.

9, który jest kompatybilny z systemem Windows 8 i XP, lecz niestety kosztuje około 1000 złotych za rok.
Nasze auto po zmianie starych opon na nowe i sprawdzeniu działania komputera pokładowego było gotowe wyjechać z zakładu. Ty również wymień swoje opony (alufelgi sklep) na Pirelli, są one bezpieczne.