Oryginalne techniki konserwacji lakieru i tuningu designu auta

Ochrona auta, która daje ekstrawagancki wygląd? To nonsens? A jednak!
Możesz mieć samochód ozdobiony jak samochód rajdowy na wyścigach, milioner lub nadać mu robiący wrażenie wygląd, a wszystko to dzięki sprytnemu zabezpieczeniu karoserii Twojego auta.

Jak to możliwe?

audi a3

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com

Zaskakująco wygodnie, szybko i w przystępnej cenie. Rozwiązaniem jest folia do oklejania samochodu (zobacz: ).Specjalna foliafolia (rozwinięcie zagadnienia> więcej informacji) jest produkowana z niesamowicie trwałych materiałów w wielu gamach kolorystycznych i opcjach typu metalik, połysk a także ostatnio niesamowicie modne Car bo. Decydując się na taki krok nie tylko oszczędzasz pieniądze w związku z pozbyciem się nawet na całkowite odnowienie pojazdu ale też i zaoszczędzisz na konserwacji karoserii. Folia do oklejania auta staje się co raz bardziej modna w naszym kraju. Sprawdź: folia do oklejania auta. Korzystają z niej nie tylko firmy oraz wyścigowi kierowcy, ale również zwykli ludzie. Możliwości ozdobienia samochodu taką metodą istnieje tak wiele, jak ogromna jest wyobraźnia każdego kierowcy. Folia do oklejania samochodu nie wymaga wymyślnej konserwacji. Czyszczenie samochodu odbywa się po prostu w ten sam sposób jak wcześniej. Jednak nie wskazane jest używanie myjni automatycznych.

samochód

Autor: iStock
Źródło: iStock

Jak najbardziej jedną z największych zalet tego sposobu ozdoby izabezpieczenia nadwozia jest fakt, że po odsłonięciu folii znajdujący się lakier jest taki sam jak przed naklejeniem. To wspaniała metoda na wzmocnienie powłoki swojego lakieru przed destrukcyjnymi czynnikami pogodowymi, zwłaszcza lakieru tuż za kołami auta, który jest najmocniej narażony na zniszczenia spowodowane uderzeniami drobinek żwiru i soli i drążeniem lakieru wodą spod kół.

Do ochrony tych partii samochodu dobrze nadają się też chlapacze uniwersalne. Dlaczego właśnie uniwersalne? Ponieważ wpasowują się do właściwie każdego samochodu i są tańsze niż oryginalne od producenta. Nie wierzysz? Zapraszam: chlapacze uniwersalne.

Jeśli czytasz ten tekst, oznacza to, że zainteresowało Cię prezentowane zagadnienie. Jeśli tak, to pokrewne wątki mają równie atrakcyjne dane.

Chlapacze dostępne również są w różnych stylach i gamach kolorystycznych, możesz zakupić je pod kolor i wygląd auta. instalacja i de instalacja takich części jest bardzo prosty i natychmiastowy. Ale powinno się zachować ostrożność przy przykręcaniu aby nie zniszczyć konserwacji podwozia samochodu.
Jeśli więc zdecydowalibyście się na stuprocentową, niebanalną i skuteczną ochronę swojego samochodu folia do oklejania auta i chlapacze uniwersalne doskonale się do tego nadają.