Atrakcje Dolnego Śląska

Mimo pozorów zimowe sporty możemy uprawiać (jeżeli o chodzi o Polskę) nie tylko w Szczyrku, Zakopanem bądź w Wiśle (szczególnie ta ostania miejscowość jest popularna z uwagi na nasze sukcesy w skokach narciarskich). Sporty takie można uprawiać także w pozostałych, nie mniej atrakcyjnych miejscowościach, których zwykle nie bierzemy pod uwagę kiedy myślimy o wyjeździe zimą na stok.

Continue reading

Zaśnij spokojnie, czyli jak odnaleźć odpowiedni hotel podczas dni wolnych

Upragnione wakacje muszą kojarzyć się z błogim relaksem. Z tego powodu szczególną uwagę należy położyć na wybranie dobrego hotelu, hostelu albo pensjonatu. Od tego, jaki nocleg wybierzemy, w dużym stopniu będzie zależał nasz urlop. Na co musimy szczególnie uważać?

Continue reading

Hotele głogów zasługujące na polecenie

Kiedy zjawiamy się w jakimś mieście i nie będziemy odwiedzać nikogo bliskiego albo po prostu w konkretnej miejscowości nie mamy kogoś znajomego, to najczęściej szukamy porządnego hotelu. Te najlepsze to hotele w centrum miasta. Kiedy brak nam orientacji najlepiej wybrać, jako bazę wypadową i zarazem noclegową miejsce, do którego nie będzie ciężko trafić i z którego prosto będzie do każdego miejsca dotrzeć.

Continue reading