Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej zalety, jeśli właśnie stawiasz własny dom i poszukujesz właściwych dla siebie rozwiązań

Budowa swojego domu to duże wyzwanie. Trzeba myśleć o wielu kwestiach, pamiętać o pozwoleniach, kupować materiały i wykonywać projekty. Jest z tym sporo pracy, ale pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najszczęśliwszych w życiu. Choć byśmy musieli spać na materacu, to będziemy w swoim własnym domu, a to zapewnia nadzwyczajne poczucie radości.

Continue reading

Wykorzystywanie pneumatyki w pojazdach

Jak wiemy pneumatyka to dziedzina niezwykle obszerna. Narzędzi wykorzystujących fakt sprężania gazów oraz cieczy jest wiele, zacząwszy od przemysłu naftowego do układów pneumatycznych w pojazdach ciężarowych, a także przykładowo w sprzętach dostarczających gaz w instalacjach fabrycznych, wytwórniach chemicznych, przemysłowych instalacjach LPG itp.
Continue reading

By jazda była samą przyjemnością – filtry kabinowe do samochodu

Dbając o auto, myślimy przede wszystkim o tym, by było sprawne, ale także o tym, aby jazda w nim była jak najbardziej wygodna. Na ten ostatni aspekt składają się najróżniejsze elementy: wygodne powinny być fotele, wygodne powinno być sterowanie samochodem (a więc właściwie rozbudowany panel z wygodną obsługą), jak również powinny znaleźć się rozwiązania, które sprawią, że jazda będzie czystą przyjemnością. Do takich należy na pewno czyste i pachnące powietrze.

Continue reading

Filtr powietrza donaldson ma szansę nam dać świeże powietrze

Im mniej zanieczyszczeń tym lepiej

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że dookoła nas są przeróżne pyłki, które posiadają wpływ na funkcjonowanie różnych sprzętów. Przez to im mniej będzie ich w otaczającym nas powietrzu, tym mamy szansę być spokojniejsi o odpowiednie funkcjonowanie naszych urządzeń, a to powoduje, że w wielu miejscach mamy szansę się spotkać z przeróżnego rodzaju filtrami, które mają te wszystkie zanieczyszczenia blokować i gromadzić na sobie.

Continue reading