Prezent dla kierowcy – gadżety samochodowe dla każdego

Chyba każdy właściciel samochodu lubi czasem coś w nim odmienić. Akcesoria samochodowe to dobry pomysł na zrobienie kierowcy niespodzianki, niekoniecznie kosztownej.

Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
wykładziny samochodowe

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy motoryzacyjne autentyczne oblężenie przeżywają kilka razy w roku. Jesienią i zimą sprzedają głównie opony zimowe oraz akumulatory, wiosną z kolei kosmetyki samochodowe oraz rynsztunek do mycia czterokołowców. Jeżeli idzie o kosmetyki do samochodu ceny pojedynczych preparatów zaczynają się już od paru złotych. Za blisko 70 zł możemy złożyć całkiem spory zestaw, który przyda się do regularnej pielęgnacji pojazdu. To przede wszystkim szampon z woskiem, spray nabłyszczający kokpit, pasta nabłyszczająca do lakieru oraz zapach.

Jeżeli samochód parkowany jest pod chmurką, możemy pomyśleć o pokrowcu z materiału ochraniającym go przed opadami. Od 90 zł kosztują takie z cienkiej tkaniny. Za 200 zł możesz nabyć grubszy, bardziej odporny na uszkodzenia . W zimie przyda się jako osłona przed śniegiem. W lecie zda egzamin jako bariera dla promieni słonecznych i ptasich odchodów psujących powłokę lakierniczą. A może Twojemu przyjacielowi przydadzą się nowe wykładziny samochodowe? Komplet głośnomówiący jest to idealny podarek dla kierowcy, który wiele podróżuje samochodem. Zestawów w sprzedaży jest całe ogrom.

Sprawdź ten link – to bez dwóch zdań świetna propozycja, która z całą pewnością bardzo Cię zaintryguje! Nie czekaj więc i zobacz już teraz!

Najbardziej kosztowne są te rozbudowane, instalowane na stałe. Za mniej więcej 600 zł możemy kupić system który podpina się do samochodowego kompletu audio.

Takie urządzenie pozwoli odbierać oraz odrzucić połączenia przy pomocy komend głosowych, albo przy użyciu guzików na panelu sterowania. Mnóstwo z nich posiada również funkcję głosowego wybierania .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*