Producenci wózeczków widłowych i ich kawałki – Linde przeciwko przedsiębiorstwo Jungheinrich

Jacy są najlepsi producenci wózeczków widłowych? W jakiego typu przedziałach cenowych kosztują ich części? Gdzie są zlokalizowane ich centrale oraz oddziały? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej w naszym felietonie!

Firma Linde – jej historia sięga aż do roku 1904, kiedy założono tej formy początki, a więc przedsiębiorstwo Güldner-Motoren-GmbH w Monachium – Niemcy. Aż do tego konkretnego roku firma przeszła strasznie wiele, jednakże trzyma się i utrzymuje wysoko na światowym rankingu wytwórców wózeczków widłowych.

Jak uważasz? Czy uda Ci się znaleźć dane na przedstawiany temat? Na pewno tak – przejdź po tym linku oraz odszukaj informacje tu.

W własnym asortymencie mają w posiadaniu tego typu przedmioty jak wózeczki spalinowe, elektryczne oraz ciężkie. Posiadają również paletowe wózeczki sterujące, wysokiego składowania, systemowe „man-down” a także „man-up”. Istnieją również wózki przeznaczone do komisjonowania. Firma – więcej pod linkiem www.grupapartner.pl ma w posiadaniu odziały we Wrocławiu, Sosnowcu, Poznaniu a także Pruszczu Gdańskim. Główny oddział znalazł się w Warszawie.

Co zaś tyczy się przedsiębiorstwa Jungheinrich części ich rozpoczynają się od parunastu groszy za dla przykładu gniazdko, kuleczkę albo osłonkę na łożysko koła, po nawet wyżej niż tysiąc trzysta złotówek za tablicę BHP przeznaczonej do akumulatorowni. Sama firma posiada działy w bardzo wielu lokalizacjach na calutkim świecie. W szczególności w Azji i Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej, naszej własnej rodzimej Europie oraz Afryce i Bliskim Wschodzie.

Firma Jungheinrich bywa na tę chwilkę światowym liderem w produkcji wózeczków widłowych i coraz mocniej inwestuje w badania oraz rozwój przedsiębiorstwa, by zaspokoić coraz większe wymagania klienteli ulokowanych na calutkim globie.
Nie zwlekaj, oraz kup osobisty wózeczek albo kawałki do niego już teraz!