Prowadzisz mnóstwo szkoleń lub konferencji? Zacznij współpracę z drukarnią cyfrową!

W współczesnych czasach praktycznie w każdej firmie niemal każdego dnia produkuje się nieskończone ilości papierów. Nie inaczej bez wątpliwości jest również i w Twojej firmie – a jeżeli zajmujesz się przykładowo organizacją szkoleń, wtedy niewątpliwie wydajesz krocie na druk wszystkich potrzebnych materiałów. Sprawdź teraz, czy i w jaki konkretnie sposób możesz zaoszczędzić na drukowaniu wszelkiego rodzaju materiałów szkoleniowych.

Zawrzyj umowę z drukarnią
drukarnia

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli do tej pory drukowałaś materiały na firmowej drukarce, zdecydowanie nie był to dobry pomysł. Materiały – (sprawdź) szkoleniowe zwykle drukuje się w naprawdę wielkiej liczbie egzemplarzy, więc na pewno lepszym miejscem do tego będzie po prostu drukarnia – -> sprawdź. W dzisiejszych czasach druk cyfrowy kosztuje naprawdę niewiele, a jeżeli dodatkowo złożysz duże zamówienie na drukowanie wielkiej ilości materiałów, wówczas z pewnością będziesz mógł wynegocjować jakąś zniżkę.
Jak dokładnie się do tego zabrać?
sąd

Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku musisz przygotować wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Jeśli za jednym razem wydrukujesz wszelkie materiały na kolejne szkolenia, wtedy zdecydowanie druk cyfrowy nie będzie kosztować Cię wiele, zobacz też . Lepiej jest oczywiście drukować na przykład raz na pół roku wszystkie niezbędne materiały na zapas niż drukowanie ich po kawałku. Każda drukarnia na pewno doceni takie duże zamówienie.
Porównaj oferty!

Zanim podpiszesz umowę z konkretną drukarnią, porozmawiaj także z właścicielami innych.

Gdy poszukujesz dokładnych danych, nie czekaj, tylko sprawdź pod adresem (https://kadok.pl/blog/poradnik). Odnajdziesz na niej wszelkie potrzebne informacje.

To niewątpliwie pozwoli Ci wynegocjować najlepszą cenę.