Rejestratory jazdy stają się jeszcze bardziej zaawansowane

Rosja to ten kraj, w którym codziennie dochodzi do bardzo dużej ilości wypadków na drogach - dużo z nich ląduje później w Internecie. Wielu Polaków bardzo lubi oglądać te wypadki: naturalnie przyczyną nie jest niechęć do Rosjan. Najzwyczajniej w świecie przynajmniej niektóre wypadki drogowe istotnie interesująco się prezentują. Naturalnie oglądanie śmierci na drodze jest nieetyczne, lecz na całe szczęście większość wypadków drogowych nie kończy się tak katastrofalnie. Popularność filmów z największego kraju świata spowodowała, że wśród polskich kierowców zauważyć można większy popyt na rejestratory jazdy/blow. Wiadoma sprawa: nie rozchodzi się głównie o chęć nagrania wypadku... Zwłaszcza rejestratory są popularne z tego powodu, iż rejestrator zapewne wiele razy pomógł kierowcy uniknąć dużego mandatu bądź utracenia zniżek u ubezpieczyciela.
rejestrator
Autor: Jimmy Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Można powiedzieć, że rejestratory jazdy w dużym stopniu polepszają bezpieczeństwo na drogach - porównaj ceny rejestratorów jazdy Blow. Jeżeli kierowca wie, iż w każdym momencie może zostać nagrany, zapewne dużo rzadziej łamie prawo drogowe. Co prawda rzadko policja zajmuje się nagraniami zamieszczanymi w serwisie Youtube, ale jeżeli sprawa jest poważna, bez dwóch zdań winny zostanie odnaleziony, a później ukarany. A więc rejestratory jazdy/prestigio są faktycznie potrzebne, nie są tylko zabawką!Rejestratory są pomocne również z tego powodu, że jeżeli policjant będzie chciał wyłudzić od nas jakąś łapówkę, będziemy mieli dowód. Naturalnie w ostatniej dekadzie bardzo spadło w polskiej policji "zapotrzebowanie" na kasę z łapówek, ale różnie to jest. Czarna owca jest w stanie pojawić się w każdym momencie. Doceniajmy również to, że w sumie rejestratory jazdy/smartgps powodują, iż w czasie
gps
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
poruszania się śliczną trasą komunikacyjną będziemy mieli potem fajną pamiątkę - praktyczny rejestrator jazdy xblitz.


W wielu przypadkach jednakowoż akurat jakość takiego nagrania jest mocno przeciętna: zatem byłoby dobrze gdybyśmy w trakcie szukania rejestratora jazdy postarali się o to by kupić coś co sprawi, że faktycznie będziemy wielce usatysfakcjonowani ze swojego nagrania. Według bardzo wielu kierowców - Polaków, Rosjan, Słowaków, Niemców bądź Koreańczyków, bardzo dobre są rejestratory jazdy/xblitz - są w stanie zapewnić przednią jakość wideo. Zapamiętajmy: drogowe chamstwo należy zwalczać.