Reklama transmitowana na telebimie – jakie są wartości dodane reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, powinno się dowiedzieć się czym tak właściwie jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, nazywany także ekranem LED. Jest to współczesna forma reklamy zewnętrznej, która zezwala na dotarcie do wielu jednostek równocześnie. Dzięki zaawansowanej technologii, telebimy są wydajną formą reklamy nawet w złych warunkach atmosferycznych. Mimo deszczu bądź śniegu, reklamy ujawniane na telebimach są wyraźne nawet z istotnej odległości.

reklama zewnętrzna

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna, jaką wyświetla telebim Siedlce wojskowa ma mnogość zalet. Między innymi jest to sprawny rodzaj na dotarcie do wielu Klientów za jednym razem. Ponadto jest to atrakcyjna i pociągająca forma reklamy, która jednocześnie podnosi prestiż oraz rozpoznawalność marki. Telebimy zezwalają też na zwrócenie uwagi na urozmaicenie usług albo artykułów.

Żeby reklama (polecamy również www.ed.torun.pl) na telebimie przyniosła jak najlepsze wyniki, powinno się przyłożyć wielką wagę do tego, w którym miejscu będzie ona ujawniana. Jeśli chcemy zwrócić uwagę na reklamę emitowaną na telebimie, to umieśćmy ją w miejscach nieraz odwiedzonych przez mnóstwo postaci. Perfekcyjnym miejscem okażą się parki, główny punkt miasta, autostrady i często uczęszczane ulice bądź galerie handlowe. Bezsprzecznie telebim Oświęcim galeria niwa sprowadzi sporo lepszy skutek, niż telebim znajdujący się w malutko uczęszczanym miejscu. Zarazem pożądane byłoby zadbać o to, by przekaz reklamy na telebimie był jasny, klarowny oraz niezwykły.

Reklama outdoor

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie winna być krótka i treściwa, zamiast pokaźnej ilości treści wskazane jest postawić na ciekawą grafikę. Taka reklama naturalnie zostanie znacznie lepiej zapamiętana poprzez przechodniów. Decydując się na reklamę na telebimie, należy też wyłonić właściwy czas transmitowania reklamy. Aby została ona prawidłowo zapamiętana, winna być wyświetlana na telebimie przynajmniej parę tygodni.