Rozmaite metody na ożywienie wesela

Przyszła taka moda, że DJ albo zespół przygrywający gościom oraz menu i trunki zaproponowane przez salę bankietową to zdecydowanie za mało. Pary prześcigają się w wymyślaniu dodatkowych atrakcji na przyjęciach weselnych, aby dobrze zabawić swoich gości i by impreza była najzwyczajniej w świecie udana. Część z tych dodatków angażuje weselnych gości, część to jakiś pokaz z uczestnictwem osób trzecich, które kończy się wraz z ostatnim opłaconym numerem. Dokonujemy małego przeglądu popularnych propozycji.

fotobudka

Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo modną atrakcją na przyjęciach weselnych są pokazy barmańskie. Zwykle pokaz robi jeden albo dwaj barmani, podrzucając płonące butelki, rozlewając tęczowe shoty do kieliszków lub robiąc dymiące drinki z suchym lodem. Barmani mają najczęściej 2-3 wejścia, po których przez jakiś czas są serwują drinki gościom. Następna nowość – występ magika.

To bez wątpienia niezwykle ważna kwestia, więc jeżeli masz ochotę ją poznać głębiej, to kliknij tutaj, a więcej znajdziesz w ofercie (www.webtec.pl/copywriting/).

Może wyglądać to tak, że to rozrywka przede wszystkim dla najmłodszych, ale są takie czary, które mogą angażować wszystkich gości albo opowiadają pewną historię i są raczej adresowane do osób dorosłych.

Ten rodzaj rozrywki oferuje popis showmana włączający do zabawy wszystkich gości. Niektóre pary decydują się na będącą hitem imprez atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę ogromną ofertę tego typu, ale właściwie całą Polskę ogarnął już szał i można ją zamówić wszędzie. Fotobudka jest modna, ponieważ jest śmieszna i sprawdzi się niezależnie od wieku uczestników imprezy. Nie ma obowiązku korzystania z niej i dobierania

fotobudka

Autor: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Źródło: http://www.flickr.com

dodatków, nie ma także inwazyjnego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i najczęściej podoba się gościom. Namiar na kogoś znajdziemy wpisując w wyszukiwarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten typ atrakcji akurat angażuje gości, lecz na przykład – popis pary tanecznej już nie. Oni – podobnie jak barmani – wchodzą na 2-3 przygotowane tańce, a potem żegnają się z gośćmi czyli publiką i to wszystko. Dość oryginalną rozrywką jest show (zobacz więcej fireshow) osoby tańczącej z ogniem. Takie występy odbywają się jedynie na otwartym powietrzu, dlatego trzeba pomyśleć wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się zgromadzonych gości zachęcić do wstania od stołu kiedy zapadnie zmrok. Efekt na pewno będzie piorunujący. Dla pary o spokojniejszym temperamencie można zamówić prezentację ogromnych baniek mydlanych – też widowiskowa, ale nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać możliwości jest dużo i można wybrać coś zgodnego ze swoimi preferencjami. Dobrze jest pomyśleć o zaproszonych gościach, żeby czuli się komfortowo i by również zapamiętali wesele na lata.