Serwis Audi umożliwia skuteczną i kompleksową obsługę konsumenta, ocenę, przegląd oraz naprawę na oryginalne elementy.

Audi to atrakcyjna marka samochodów przynależąca do luksusowych i nowoczesnych modeli. Są przeróżne modele, dzięki czemu jest możliwość wybrać sobie pojazd harmonizujące własnym wymogiem i osobowości.

Audi A8

Autor: FotoSleuth
Źródło: http://www.flickr.com
Ta marka jest doceniana nie jedynie w Polsce, lecz także za granicą. Możemy rozróżnić kilka na prawdę fantastycznych modeli. Model sportowa to wersja Audi, w którym odczujesz jak przepływasz na ulicy. Czy wersja kombi jest wspaniała jako samochód rodzinny. Takie auta posiadają mocne silniki, które będą służyć latami. Oryginalne części Audi Kraków zapewniają precyzję oraz niezawodność tej marki.

Profesjonalny serwis audi ma najnowszą technologie diagnozowania i serwisowania samochodów Audi. Wyposażony warsztat świadczy usługi w aspekcie renowacji mechanicznych, przeglądów okresowych, kontroli systemu pojazdów takich jak napęd, system hamulcowy, klimatyzacyjny, itd.www.mtc-rental.pl/oferta.html coil muldaoraz skomplikowane oceny układów elektronowych. Serwis Audi odnawia lub wymienia wyłącznie na oryginalne elementy Audi Kraków, na jaką zapewniana jest gwarancja. Też warsztaty samochodowe posiadają oryginalne części audi Kraków.

Wiele zakładów na czas serwisowania wynajmuje samochody, zatem jest to wygodne wyjście dla tych, którzy auto potrzebują do pracy. Poza tym do kompleksowej usługi klienta zaliczają odbiór auta ze skazanego miejsca i przyniesienie go do warsztatu, a też dostarczenie samochodu z warsztatu pod określone miejsce. Dodatkowo jest możliwość przechowywać opony i koła w składzie warsztatu.

Magazynowane są w dobrej pozycji co zapobiega możliwym odkształceniom oraz akcesoria do ciężarówki w dobrych warunkach zewnętrznych, między innymi we właściwej temperaturze. Serwis audi Kraków świadczy stałą gwarancję mobilności. Pomogą wszystkim w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz różnych wypadkach unieruchomienia wozu z powodu wyładowywania akumulatora, zagubienia kluczyków, awarii ogumienia, niedostatku paliwa na terenie Krakowa, okolicach, a także całej polski.