Ślub na świeżym powietrzu – o co musimy zadbać?

Wiosna i lato to okres, gdy bierze się najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym okresie zachęca w szczególności atrakcyjna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, ale są większe szanse, że jednak zaświeci słońce. Wiele par decyduje się też na ślub i wesele poza budynkiem.Dlaczego warto?

ślub - fotografijka

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

Tradycyjne wesele nie wszystkim parom odpowiada. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana – zarówno dla głównych bohaterów tego wydarzenia, jak też zaproszonych gości. Z tego też względu coraz częściej na przyjęciach weselnych pojawia się wybrany przez nowożeńców motyw przewodni, a firmy gwarantujące rozmaitego rodzaju atrakcje cieszą się na bieżąco dużą popularnością. Sposobem na oryginalne wesele jest między innymi wesele i ślub na świeżym powietrzu. Takie przedsięwzięcie wymaga wielu przygotowań, ale na pewno będzie też atrakcyjne, zwłaszcza jeśli dopisze pogoda – wypożyczanie mebli to cud!.

Ciekawa wiadomość? Jeżeli tak uważasz, ponadto sprawdź ten odnośnik – znajdziesz o wiele więcej w ofercie (https://ortodoncjabecker.pl/), która odnosi się rozważanej tu tematyki.

Lokalizacja w ładnym parku czy ogrodzie to świetna sposobność do stworzenia pleneru do zdjęć, a wieczór na świeżym powietrzu będzie na pewno bardziej przyjemny, niż w klimatyzowanym wnętrzu.

ślub - obrazeczek

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

O czym powinniśmy pamiętać przy organizacji ślubu?Ważną kwestią w przypadku ślubu i wesela na świeżym powietrzu jest oczywiście wypożyczanie stołów w takim zakresie, aby mogły one swobodnie pomieścić wszystkich oczekiwanych gości na przyjęciu. Jeżeli dodatkowo sama uroczystość zaślubin realizowana będzie z dala od kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować również stolik dla księdza czy urzędnika i rzecz jasna tego typu miejsce należy odpowiednio zaaranżować i udekorować.

Jeśli interesuje Cię niniejszy tekst, to bez ociągania kliknij tu oraz przeczytaj ponadto inny równie pasjonujący pełen opis (http://www.welldent.wroclaw.pl/uslugi/protetyka-wroclaw/).

Oprócz tego istotne jest zadbanie o namioty. Choć latem zdecydowanie łatwiej o pogodny dzień, aura potrafi zaskoczyć, a ulewa może szybko zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów , miejsce na ślub, zadaszenie, jak również zapewnienie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu grającego to tylko niektóre z kwestii, jakie trzeba dopiąć na ostatni guzik. Oczywiście zaplanowanie wszystkiego jak najlepiej wymaga wysiłku i zaangażowania, niemniej warto to zrobić, aby zapamiętać to najważniejsze wydarzenie jak najdłużej.