Standy reklamowe

Gdy idziemy do sklepu najważniejsze dla nas jest to żeby zdobyć upragniony towar. Nie zawsze mamy czas na chodzenie i poszukiwanie danej rzeczy, najchętniej weszlibyśmy, wzięli to, co jest nam potrzebne i wyszli.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Ale każdy dobrze wie jak to jest w większych sklepach, jeśli nie bywamy w nich każdego dnia trudno będzie nam prędko zrobić zakupy, tj. takie zakupy, które właśnie chcielibyśmy zrobić. Ale, gdy zauważymy osobny stojak (www) z półkami z produktami konkretnej firmy, to jesteśmy wniebowzięci, jeśli właśnie chcieliśmy zakupić, coś z ich oferty. Takie standy reklamowe, można wykorzystać w wielkich sklepach, ale również w mniejszych sieciowych sklepach, które można spotkać niemal na każdym rogu w większości miast. Standy są potrzebne, żeby dany towar został lepiej pokazany, by duża liczba klientów zwróciła na coś uwagę.

Miejsce na wiele produktów w sklepach

Gdy patrzymy na sławne osoby uśmiechające się na ściankach to rzadko, kiedy zastanawiamy się nad tym, kto daną ściankę ustawił, czy, kto zamówił ją i kto stworzył. Bardziej patrzymy na to jak gwiazdy wyglądają. A prawda jest taka, że ścianki robią te same przedsiębiorstwa, które robią standy reklamowe (standy promocyjne z nadrukiem) do supermarketów i mniejszych sklepików. Tak, więc jeśli potrzebujemy jakiegoś standu do sklepu albo potrzebujemy jakiś, inny specyficzny stojak – stojaki informacyjne – albo wieszak na towary, to musimy wyszukać firmę, która zajmuje się produkcją takiego asortymentu.

button reklamowy

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy posiłków, tzn. pewnych produktów, czasem razem z towarem, który dostarczany jest do sklepu dodają również różne standy reklamowe. W sklepach w takich sytuacjach na takim standzie zostanie wyłożony wybrany towar konkretnej firmy. Bardzo często standy są wykorzystywane do promowania serii towarów. Na promocji stoją piękne panie i przystojni mężczyźni, a na standzie rozstawione są produkty. Do tego ścianka, gdzie widać logo danej firmy. Hostessy i hości zapraszają do degustowania i do kupna produktów. To prowadzi do tego, że ludzie chętnie sięgają po konkretny produkt. Bywa, że nie ma promocji, którą napędzają hostessy i hości i stawia się tylko na dobrą ekspozycję znanego produktu na stadach reklamowych z rozmysłem porozstawianych w różnych miejscach sklepu.