Tiry także ulegają awarii – cóż wtedy robić?

Tiry to bardzo duże pojazdy, jakie służą wielu firmom przewozowym do transportu towarów w zasadzie po całym świecie. Takie największe tiry mogą zjechać całą Europę, aby przewieźć każdy ładunek jaki będzie niezbędny klientowi.

Jednak czasem nawet tak wytrzymałe pojazdy ulegają awarii i prowadzący nie są w stanie w pojedynkę ich naprawić.
spedycja

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

środek transportu

Autor: Opel
Serwis tir – to szybka reanimacja naszego samochodu
Setki tysięcy pokonywanych kilometrów, dziesiątki ton transportowanych towarów to właściwie codzienność dla kierowców i również ich samochodów. Nie ma dla nich większego znaczenia czy towar trzeba dowieźć do Niemiec bądź na teren Norwegii. Te ciężarówki to doskonale przystosowane maszyny, jakie zostały tak zbudowane, aby pokonywać nawet setki kilometrów każdego dnia i nie ulegać w trakcie awarii. Zazwyczaj do właściwego funkcjonowania tych samochodów wystarczy regularny serwis, jednak one również ulegają poważnym usterkom, toteż trzeba mieć w drodze spis serwisów w danym państwie gdzie możemy skorzystać z usługi serwis tir – w wyspecjalizowanym warsztacie, jaki postawi zepsute auto „na nogi”.
Naprawa ciężarówek w każdym serwisie
Tiry to jedne z najcięższych pojazdów ciężarowych i niekiedy potrzebują specjalnych warsztatów, niemniej jeżeli jesteśmy właścicielami pomniejszych tego typu pojazdów na przykład samochodów dostawczych, to nie koniecznie trzeba od razu poszukiwać serwisu tirów, żeby zreperować nasz samochód. Niekiedy do pojazdów o mniejszym tonażu potrzebny będzie zwykły warsztat s-performance – (auto tuning) samochodowy, w którym będzie właściwy zestaw serwisowy i właśnie tam będzie możliwa naprawa ciężarówek.

W zależności od tego jakim samochodem dysponujemy w naszej flocie, dostosowujmy charakter naprawy do poszczególnego samochodu, aby nie okazało się, iż naprawa prostego dostawczaka będzie wyceniony na tyle ile zrobienie wielkiego samochodu (szkoda z oc sprawcy – skontaktuj się z nami ciężarowego.