Twój motocykl w skórze węża? Oczywiście

Ulice pełne są podobnych do siebie samochodów, które nie zwracają na siebie naszej uwagi. Nic więc dziwnego, że nie brakuje fanów motoryzacji, którzy chcą wyróżnić się w drogowym potoku szarości. Jednym ze sposobów na taki efekt, jest tuning optyczny, czyli zabiegi, które mają na celu zmianę wyglądu samochodu i jego stylistyki.

samochody po tuningu
Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy zmotoryzowani tuningowanie aut traktują jako przejaw własnego stylu, krzyk mody, wyrażenie swojej indywidualności. Zamierzają stworzyć specyficzny, niepowtarzalny model samochodu.Tuning wizualny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić w zasadzie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, dźwigni zmiany biegów jak również wstawienia sprzętu audio, itd. Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem efektownych acz dobranych ze smakiem akcesoriów chromowanych, idealnie dobranych do sylwetki auta. Możliwości wprowadzenia przeróbek jest całkiem sporo, a ograniczeniem jest w zasadzie jedynie zasobność portfela klienta.

Nowatorską, acz coraz bardziej znaną metodą na ozdabianie powierzchni jest hydrografika. Powierzchnie wykańczane metodą hydrografiki są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia oraz na warunki atmosferyczne. To także idealny pomysł na zregenerowanie wysłużonych części motoryzacyjnych.

Jeśli zależy nam na zgłębieniu wiedzy odnośnie techniki z wykorzystaniem folii, możemy zdecydować się na szkolenia z hydrografiki na - skierowane do działalności jak i osób prywatnych. Zdecyduj się i koloruj świat! W podobny, choć nie tak zjawiskowy sposób jesteśmy w stanie również zmienić wygląd swojego auta poprzez zastosowanie folii carbon. Jest termoplastyczna, samoprzylepna, chroni lakier przed uszkodzeniami, a do tego nie ma problemu z użyciem jej na elementach zewnętrznych. Kiedy więc jesteś posiadaczem sportowego auta i myślisz nad podkreśleniem tego w oryginalny sposób, zastanów się nad wspomnianymi rozwiązaniami.