Twój motocykl w skórze węża? Oczywiście

Ulice pełne są podobnych do siebie samochodów, które nie zwracają na siebie naszej uwagi. Nic więc dziwnego, że nie brakuje fanów motoryzacji, którzy chcą wyróżnić się w drogowym potoku szarości. Jednym ze sposobów na taki efekt, jest tuning optyczny, czyli zabiegi, które mają na celu zmianę wyglądu samochodu i jego stylistyki.

samochody po tuningu

Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy zmotoryzowani tuningowanie aut traktują jako przejaw własnego stylu, krzyk mody, wyrażenie swojej indywidualności. Zamierzają stworzyć specyficzny, niepowtarzalny model samochodu.

Musisz mieć ekstra informacje na wyłuszczony tu temat? Nie przejmuj się – musisz kliknąć w podany link i tam znajdziesz masę dodatkowych detali.

Tuning wizualny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić w zasadzie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, dźwigni zmiany biegów jak również wstawienia sprzętu audio, itd. Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem efektownych acz dobranych ze smakiem akcesoriów chromowanych, idealnie dobranych do sylwetki auta. Możliwości wprowadzenia przeróbek jest całkiem sporo, a ograniczeniem jest w zasadzie jedynie zasobność portfela klienta.

Nowatorską, acz coraz bardziej znaną metodą na ozdabianie powierzchni jest hydrografika. Powierzchnie wykańczane metodą hydrografiki są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na uszkodzenia oraz na warunki atmosferyczne. To także idealny pomysł na zregenerowanie wysłużonych części motoryzacyjnych.

Jeśli zależy nam na zgłębieniu wiedzy odnośnie techniki z wykorzystaniem folii, możemy zdecydować się na szkolenia z hydrografiki na – skierowane do działalności jak i osób prywatnych.

Chcesz znaleźć więcej na tej stronie na prezentowany problem? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten link, a bez dwóch zdań poczujesz zadowolenie.

Zdecyduj się i koloruj świat! W podobny, choć nie tak zjawiskowy sposób jesteśmy w stanie również zmienić wygląd swojego auta poprzez zastosowanie folii carbon. Jest termoplastyczna, samoprzylepna, chroni lakier przed uszkodzeniami, a do tego nie ma problemu z użyciem jej na elementach zewnętrznych. Kiedy więc jesteś posiadaczem sportowego auta i myślisz nad podkreśleniem tego w oryginalny sposób, zastanów się nad wspomnianymi rozwiązaniami.