Urlop w kamperze czyli nowoczesne podróżowanie

Podróżowanie bez uprzedniego rezerwowania noclegów, bez nudnego podążania najbardziej popularnymi trasami, możliwość obcowania z naturą według autorskiego planu, a dodatkowo podróż w luksusowych warunkach.

Brzmi jak coś niemożliwego? Wręcz przeciwnie.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com

Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com
Ten niepozorny luksus na czterech kółkach, jak mówią o kamperze turyści, sprawi, że każdy poczuje się w nim błogo – zobacz więcej. Znajdują się w nim najróżniejsze udogodnienia. W kąciku kuchennym jest lodówka, kuchenka turystyczna oraz kempingowy stół i krzesła. W części sypialnianej znajdują się komfortowe łóżka.

Spodobał Ci się ten tekst? Zatem czytaj to transport międzynarodowy drogowy, co chcesz na nowej stronie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ich ilość jest uzależniona od rozmiarów kampera ale przeważnie jest w nim swobodna przestrzeń dla 5-7 osób. Co najważniejsze, wyposażony jest także w wc i natrysk dzięki czemu przerwa na skorzystanie z toalety czy wzięcie gorącego prysznica nie jest żadnym kłopotem. Nowoczesne kampery pozwalają na przemieszczanie się nimi w każdą porę roku gdyż w swoim wyposażeniu mają system sterowania temperaturą. Pojemny schowek zmieści wszystkie potrzebne rzeczy. Aby jeszcze bardziej wykorzystać przestrzeń, na dachu lub z tyłu zamontowane są wsporniki do transportu sprzętu zimowego i rowerów.

Pomyśleć można, że na takie komfortowe warunki niewiele osób może sobie pozwolić. Jednak ceny są dużo niższe niż w przypadku noclegów w hotelach. Jeśli chodzi o sprawny wynajem kamperów Warszawa czy inne duże miasta, z powodu konkurencji, mogą zaoferować lepsze ceny. Wypożyczalnie ścigają się w wymyślaniu promocji, na czym zyskują wynajmujący.

Należy dodać, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B i nie trzeba się martwić polisą ubezpieczeniową czy badaniami technicznymi.
Jeśli nabraliście ochoty na wspaniały wyjazd w luksusowych warunkach, z możliwością oglądania najpiękniejszych zakątków Europy, rozważcie wynajęcie kampera .