Wielobarwny świat przyciągnie do ciebie bardzo dużo klientów.

Sposobem na nietypową promocję jest z pewnością ręczne malowanie. Ozdabianie zarówno wewnętrznych ścian w obiekcie usługowym, jak i zewnętrznych ścian i elewacji budynków. Dzięki takiej promocji wyróżnimy się spośród masy konkurencyjnych ofert.

Ręcznie tworzone reklamy są obecnie bardzo modne. Z pewnością nie da się odmówić im niepowtarzalności. Trzeba wszakże pamiętać o paru zasadach, jeżeli chcemy posiadać dobre murale reklamowe (zamów mural). Po pierwsze niezwykle istotna jest jakość wykonania. Zależna jest ona od koncepcji malowidła, a także od profesjonalnego wykonania. Dobrze jest ponadto postawić na nawiązywanie do miejsca, w którym umieszczony jest mural. chodzi tu o jakiś regionalny akcent z którego słynie miejsce. Pamiętajmy ponadto, że murale reklamowe posiadają duszę. Każdy ręcznie malowany mural jest niepowtarzalny. Właściwie zrobiony mural zawsze będzie wyrazisty. Dobrze przy okazji tworzenia murali reklamowych współpracować ze znanym oraz cenionym artystą, który sam w sobie może być doskonałą marką. Doda to prestiżu naszej kampanii.
przemysł - akt

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym, nie gorszym pomysłem jest zamieszczenie projektu promocyjnego w środku budynku. Nie musi to przecież być nachalna kampania, lub promocja wysoce bezpośrednia, jak ma to miejsce w wielu kampaniach zewnętrznych. Wystarczy, że wnętrze będzie przyciągało wzrok. Jeżeli fascynuje nas artystyczne malowanie ścian, możemy zająć się ulepszeniem wyglądu naszego pomieszczenia. Do tego celu najkorzystniej używać farb strukturalnych. Ich największą wadą jest to, że są one słabo dostępne. Artystyczne malowanie ścian rzecz jasna to nie tylko farby (artystycznie malowane ściany).

Przydatne będą mieszadło z wiertarką, paca i inne akcesoria, które wybierzemy w zależności od rodzaju efektu, jaki chcemy zyskać.
Artystyczne malowanie ścian jest skomplikowane, dlatego jeżeli chcemy mieć piękne rysunki na zewnątrz i wewnątrz, warto wezwać fachowca.