Dobór fotografa ślubnego na sesję, ślub oraz uroczystości weselne - na co trzeba zwrócić uwagę?

Przygotowania do ślubu są nie wyłącznie czasochłonne, lecz też niezmiernie stresujące. W tym ważnym dla nas dniu na pewno chcemy, aby wszystko przebiegało ściśle z planem, by dzień ten był niespotykany oraz byśmy mieli co rozpamiętywać przez całe nasze życie. Zarazem zależy nam na tym, by nasi Goście także odpowiednio się bawili.


panna młoda
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Planując ślub i wesele mamy na głowie sporo rzeczy i spraw do załatwienia, większa część z nich trzeba załatwić z sporym wyprzedzeniem. Rezerwacja terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego/kościele, odkrycie i wypożyczenie sali weselnej, wybranie dobrego DJ’a czy też zespołu weselnego, zakupienie sukni ślubnej oraz garnituru ślubnego - to zaledwie początek wielu rzeczy, jakie wypada wziąć pod uwagę. Znaczącą rzeczą jest także odkrycie kamerzysty i fotografa ślubnego, gdyż naturalnie zależy nam na tym, żeby ten najważniejszy dzień w naszym życiu pozostał porządnie utrwalony. Film i zdjęcia z wesela to stanowczo największa pamiątka z Dnia Ślubu, w związku z tym należałoby zaufać fachowcom - Foto-Ryska.


para młoda
Wybierając fotografa ślubnego bezsprzecznie musimy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych spraw. Przede wszystkim znaczącą sprawą jest portfolio. Oglądając portfolio danego fotografa możemy na własne oczy ujrzeć, jakie zdjęcia robi ów fotograf, czy są kreacyjne, ciekawe czy być może nudne i mało twórcze. Pożądane byłoby więc wybrać fotografa z bogatym portfolio, z sporą ilością pomysłów, cechującego się pomysłowością. Wybrany fotograf ślubny wielkopolskie winien również mieć duże doświadczenie, profesjonalny i markowy sprzęt fotograficzny i wiedzę w dyscyplinie fotografii ślubnej. Winna to być osoba taktowna, taka, która wie jak współpracować z innymi, przy której oboje czujecie się pewnie i bez skrępowania. Dodatkowo znaczącym aspektem jest także cena - nie powinna być ani zbyt niska, ani zbyt wysoka. Zbyt niska cena zdoła świadczyć o marnej jakości usłudze, nie należałoby też przepłacać.