Wydruk 3D powolutku zaczyna być codziennością

Trzeba sprawdzić jak funkcjonuje skanowanie fotogrametryczne. Technologia coraz bardziej się zmienia, a co się z tym wiąże tworzone są przedmioty, o których jeszcze zupełnie niedawno myśleliśmy w sensie fantazji, która jest niemożliwa do zrealizowania.

Teraz jest tak, że możemy coraz więcej, a fakt, że mamy szansę nawet własną sylwetkę przenieść do świata wirtualnego powoli zaprzestaje nas zadziwiać. Wykorzystując skanowanie fotogrametryczne – , możemy na ekranie komputera pokazać każdą rzecz, która istnieje w

aktualności

Autor: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Źródło: http://www.flickr.com

realnym świecie, a co więcej możemy również w ten sposób zeskanować człowieka. Potem przy wykorzystaniu odpowiednich aplikacji możemy powodować, że będzie on bohaterem jakiejś gry i będzie się zwyczajnie poruszał, oraz wypełniał nasze nakazy. Takie ewentualności sprawiają, że możemy zrobić gry wspanialszymi, ciekawszymi i bardziej realnymi, kiedy widzimy, że nasz bohater jest po prostu nami.

Niedługo każdy w domu będzie miał szansę zrobić wydruk 3D

Standardowe drukowanie na papierze już nikogo nie zaskakuje, lecz ludzie ciągle chcą coraz więcej. Obecnie wspaniale rozwijane okazuje się być drukowanie przestrzenne, które spowoduje, że wydrukowany produkt możemy schwycić do ręki i postawić na swoim biurku. Taki wydruk 3D zezwoli na wykonanie części do maszyn, na zrobienie zabawek, a nawet części wyposażenia, zatem nie powinno nikogo zaskakiwać, że sporo ludzi z niecierpliwością czeka na moment, kiedy takie drukowanie będzie możliwe w domowym zaciszu. To jest całkowicie nowa jakość wydruku, to właśnie dzięki niej mamy szansę odkryć coś niesamowitego, a możliwość wydrukowania sobie wymarzonych butów, bez konieczności zachodzenia do sklepu sprawia, że trzymanie takiej kopiarki w domu staje się coraz większym marzeniem.

Takie możliwości okazują się być niesamowicie ciekawe

W świecie techniki niesamowicie dużo się dzieje i co chwilę pojawiają się jakieś nowe, ciekawe techniki, przez to musimy dokładnie śledzić, co tam ma miejsce.

Inne, też niezwykle interesujące szerokie opracowanie (http://www.hospicjumkatowice.pl/) przedstawionego zagadnienia odnajdziesz w tym miejscu. Zobacz koniecznie a z pewnością nie będziesz żałować!

Jedynie wtedy będziemy wiedzieli w jakim kierunku idzie technika oraz czy będziemy mieli szansę z niej w przyszłości korzystać, oraz jak to się ma do wymagań przeciętnego obywatela.