Zamierzasz wynająć nośnik pod reklamę zewnętrzną? Porządnie wybierz lokalizację, aby okazać się pewnym sukcesu

Reklama outdoorowa robi się w Polsce z każdym rokiem coraz popularniejsza. Trudno się temu dziwić, ponieważ bywa ona wyjątkowo efektywna, pozwala bowiem docierać do bardzo rozległej grupy konsumentów. W wypadku reklamy ulicznej ważną kwestią staje się obranie właściwej formy promocji, jak też wyszukanie idealnej lokalizacji dla nośnika, na którym reklama będzie zamieszczona.


Ekran led to idealny wybór

Reklamy zewnętrzne spostrzegamy na billboardach, banerach, autobusach i tablicach reklamowych. Coraz bardziej popularnym nośnikiem okazuje się również ekran led. Na tego rodzaju nośniku prezentować można bardzo nowoczesne i ciekawe treści, również w postaci krótkich filmów albo spotów – poznaj ofertę Medas-Media. Wspomniana reklama, umieszczona w odpowiednim punkcie, na pewno na dłuższą chwilę przykuje uwagę potencjalnych klientów. Jej odbiorcami bywają zarówno piesi, jak też kierowcy, dlatego ekrany led często są umieszczane przy ruchliwych drogach i skrzyżowaniach.

ekran led

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz idealne miejsce pod swoją reklamę

Osoby chcące zamieścić swą reklamę na ekranie led najczęściej decydują się na wynajem miejsca reklamowego na już zamontowanym nośniku.

Na pewno zainteresuje Cię nasza strona internetowa, odnajdziesz tam dużo zajmujących informacji. Pamiętaj, że jest stale aktualizowana.

Właściciele takich nośników najczęściej ustawiają je w bardzo strategicznych miejscach, odznaczających się dobrą widocznością. Mimo wszystko warto dobrze zastanowić się nad wyborem ekranu i decydować się na optymalną lokalizację. Należy pamiętać, że właśnie od niej w ogromnej mierze uzależnione jest powodzenie promocji. Jeżeli interesuje nas ekran led gliwice dworcowa ulica będzie optymalna. Szeroka arteria, gdzie przemieszcza się mnóstwo samochodów, będzie idealna. W takim miejscu z pewnością reklama dotrze do szerokiej grupy odbiorców.Ważna jest bliskość popularnych obiektów

W wypadku, gdy interesuje nas ekran led głogów piłsudskiego będzie najlepszą lokalizacją w tym regionie. Ulica (dowiedz się więcej) jest bardzo popularna i ruchliwa, a bliskość centrum handlowego sprawia, że każdego dnia w pobliżu ekranu przetacza się liczna grupa osób – współpracuj z firmą Medas-Media . Umieszczenie ekranu ledowego w pobliżu takich istotnych i popularnych obiektów handlowych czy kulturalnych również jest doskonałym rozwiązaniem. Konsumenci stają się mimowolnymi odbiorcami treści reklamowej i jeśli będzie ona wyglądać ciekawie, na pewno się nią zainteresują.